neděle 25. prosince 2016

Vánoce 2016

Na začátku léta jsem nastoupila do práce. Po šestnácti letech na volné noze musím každý den do kanceláře. Žádná volná pracovní doba, žádné, když se nedaří, tak dneska volno a zítra máknu o to víc. Spousta nového učení. I děti si musí zvykat, že máma nemá volno na zavolání, že když zaspí, tak mají smůlu - nikdo je do školy nemůže dovézt autem... A to ještě nezačaly služební cesty, a už tak toho máme plné brejle - všichni tři.

A tak logicky ani na tvoření není tolik času. Tedy spíš skoro žádný. Ještě si neumím vše zorganizovat tak, aby bylo více. Bohužel. Ale snad časem se to naučím..

Ale s blížícími se vánoci jsem chytila strašnou chuť vzít do ruky jehlu a nit, zasednout ke stroji. Tak jsem si vše zkusila znovu připomenout. A že to šlo ztuha, věřte mi. Přesto dva polštářky spatřily světlo světa. Mají své mouchy, poprvé jsem šila s paspulkou, byl to boj, ale snad udělají radost.... Předloha Ajisai Press.
7 komentářů:

 1. ... moc pěkné polštářky. Přeji pohodové sváteční dny, zdraví, štěstí a pohodu v novém roce a taky trošku času na tvoření. Ráda nakukuju a moc mi chyběly nové stránky v tomto blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluško, tato slova mne vysloveně pohladila po duši - jsem si myslela, že už na mne blogová komunita zapomněla... Moc děkuji. I já přeji krásný a pohodový konec roku, a do nového roku hodně štěstí, zdraví a radosti.

   Vymazat
 2. Jani,jsi šikovná a moc zdravím a přeji hodně štěstí,lásky a zdravíčka Tobě i Tvým blízkým do nového roku 2017. rajmilid

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milado, moc děkuji za krásné přání a pochvalu. Doufám, že i tobě a tvým blízkým tento nový rok přichystal jen radost a zdraví.

   Vymazat
 3. Dobrý den,měla jsem velkou radost,když jsem viděla nový příspěvek.Přeji vám i dětem krásný nový rok 2017,hlavně zdraví,a budu se těšit na nové příspěvky :o).S pozdravem Jířa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc, opravdu z celého srdce děkuji za tak milý příspěvek. Skutečně jsem nečekala, že tento můj blog sleduje tolik milých lidí. Slibuji, že se vynasnažím publikovat častěji (a tedy se i zase trošku víc vrátit k ručním pracem). Jana

   Vymazat
 4. Polštářky jsou nádherné!! Já už vůbec nešiju a vyšívám naprosto minimálně. Kdyby tak měl člověk čas na vše, co by chtěl dělat...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana